Sklep zielarsko - medyczny i Gabinet Detoksykacji  picture

20 % rabatu na test obciążeń

Sklep zielarsko - medyczny i Gabinet Detoksykacji

20 % rabatu na test obciążeń  picture
120.00 zł
Before Promo
150.00 zł
Discount
20%
oferta ważna jeszcze
00:00:00
10 kuponów pozostało do wykorzystania
1 osób już skorzystało z promocji
Highlights
Serdecznie zapraszam do mojego Gabinetu na test obciążeń organizmu.
Business

W ofercie mamy tylko najwyższej jakości produkty. Proponujemy suplementy diety najlepszych producentów, naturalne kosmetyki, zioła, zdrową, ekologiczną żywność, a także książki o zdrowiu i urodzie.

Żyjemy w świecie skażonym negatywnymi skutkami ludzkiej działalności. Nasze otoczenie jest zanieczyszczone różnymi substancjami toksycznymi, a te z kolei kumulują się całymi latami w naszych tkankach, powoli zatruwając organizm. Są nimi metale ciężkie, substancje radioaktywne, chemiczne, pozostałości po lekach (m.in. antybiotykach, lekach anestezjologicznych, hormonalnych), substancje stosowane w rolnictwie (pestycydy, insektycydy, fungicydy), a także konserwanty, energie geopatyczne, materiały dentystyczne, mikroorganizmy i pasożyty (bakterie, wirusy, grzyby), metabolity przemiany materii, patologiczne programy emocjonalne. To wszystko odbija się na naszym zdrowiu. Choroby cywilizacyjne, coraz częstsze przypadki alergii u małych dzieci, ale również i dorosłych, którzy nigdy wcześniej nie byli na nic uczuleni, astma, nowotwory złośliwe, depresja to skutek uboczny rozwoju cywilizacyjnego. Medycyna konwencjonalna stara się leczyć objawy powyższych chorób, ale zbyt często lekom nie udaje się wyeliminować źródła problemu – toksyn, którymi został zatruty organizm. Trucizny magazynowane w organizmie po pewnym czasie uaktywniają się na nowo, powodując nawrót choroby. I tutaj pomoże odtruwanie, czyli detoksykacja – kierowane i kontrolowane oczyszczanie organizmu z toksyn, metodą opracowaną przez dra Josefa Jonasa.

Detoksykacja to proces likwidujący nie tylko objawy chorób, ale przede wszystkim PRZYCZYNY, KORZENIE CHOROBY, BUDUJĄC PODSTAWY ZDROWIA I WITALNOŚCI. To proces w którym organizm pozbywa się substancji dla niego szkodliwych.

Organizm ludzki posiada naturalną umiejętność pozbywania się toksyn poprzez skórę, płuca, nerki, przewód pokarmowy, jednak z powodu dużej kumulacji toksyn, nie zawsze jest w stanie samodzielnie się oczyścić. Wtedy gromadzi trucizny w różnych tkankach w postaci wolnych toksyn i ognisk zakaźnych, a te powodują różnego rodzaju dysfunkcje tkanek i narządów. Ogniska wytwarzane są najczęściej ze śluzu i zawierają mikroorganizmy, które produkują toksyny.

Usunąć je można przy pomocy naturalnych, bioinformacyjnych preparatów dra Josefa Jonasa, które rozbijają ogniska w organach macierzystych i im podporządkowanych. Wszystkie preparaty są zarejestrowane w Polsce jako suplementy diety i zawierają aktywne składniki roślin leczniczych, wykorzystanych także jako nośniki informacji. Preparaty jak i jego pojedyncze składniki oddziałują pozytywnie na organizm. Mogą być stosowane jednocześnie z lekarstwami i witaminami. Ze względu na zawartość alkoholu kropli nie stosuje się wewnętrznie u dzieci, którym podaje się odpowiedniki fruktozowe w syropie.

Serdecznie Zapraszamy ! 

Zarówno do Gabinetu jak i do Naszego bogato wyposażonego Sklepu Zielarsko - Medycznego ! 

more..
Terms
jedna osoba może kupić nie więcej niż dwa kupony.

Dane adresowe

Brzezińska 19
41-404 Mysłowice
32 223 68 22
515 326 279