Studio Bielizny EWA obraz

Wielka wyprzedaż Triumph i Sloggi - 50 %

Studio Bielizny EWA

Wielka wyprzedaż Triumph i Sloggi - 50 %  obraz
129.50 zł
Przed zniżką
259.00 zł
Zniżka
50%
oferta ważna jeszcze
 
10 kuponów pozostało do wykorzystania
1 osób już skorzystało z promocji
Opis promocji
❣️Wielka wyprzedaż Triumph i Sloggi ❣️ - 50% Podaruj sobie poświąteczny upominek✨ Do zobaczenia ❤️ * promocja obejmuje wybrane produkty❣️
Opis wystawiającego

Studio Bielizny Ewa oferuje profesjonalny dobór bielizny poparty wieloletnią praktyką i doświadczeniem. W ofercie polecamy wysokiej jakości: stroje kąpielowe , bieliznę modelującą i nocną , figi, rajstopy i biustonosze. Wszystko to łączy perfekcję wykonania z wygodą i najnowszymi trendami mody.

Studio Bielizny Ewa powstało z myślą o Nas kobietach. to miejsce gdzie zadbamy o idealne dopasowanie do Twojego ciała tak by uzyskać pożądany efekt. Nasze doświadczenie pomoże Waszym biustom wyglądać pięknie i ZDROWO a Wam dodać pewności siebie. Zapewniamy swobodę oraz obsługę na jak najwyższym poziomie. Prawidłowo dobrany biustonosz naprawdę potrafi zdziałać cuda!

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!

Zobacz więcej ..
Ważność
VOUCHER ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto. Ograniczenia: oferta ważna od pon. do sob. Podczas 1 wizyty można wykorzystać maks. 1 voucher. VOUCHERY nie łączą się ze sobą.
Regulamin
* promocja obejmuje wybrane produkty Dodatkowe informacje: weź voucher na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Dane adresowe

Piłsudskiego 2
32-500 Chrzanów
508 138 901

Skorzystali z promocji