Centrum Ogrodnicze JAWOR picture

4 urodziny CENTRUM OGRODNICZE JAWOR dziękujemy za zaufanie

Centrum Ogrodnicze JAWOR

4 urodziny CENTRUM OGRODNICZE JAWOR dziękujemy za zaufanie picture
95.00 zł
Before Promo
100.00 zł
Discount
5%
oferta ważna jeszcze
00:00:00
0 kuponów pozostało do wykorzystania
1 osób już skorzystało z promocji
Highlights
Goździki, pelargonie, skrzydłokwiaty, bluszcze ... i wieeele więcej
Business

Specjalizujemy się w sprzedaży roślin ozdobnych, rabatowych, krzewów i drzew ogrodowych pochodzących z renomowanych szkółek ogrodniczych polskich oraz zagranicznych. Dysponujemy roślinnym materiałem standardowym jak również dużym asortymentem okazów kolekcjonerskich dla najbardziej wymagających klientów, takie jak ogrodowe formy bonsai, rośliny strzyżone i formowane oraz piękne rośliny domowe nie tylko w tradycyjnej formie ale również w dużych rozmiarach.

Oprócz szerokiej gamy odmian roślin ogrodowych, ozdobnych i balkonowych znajdziecie Państwo u nas również pełen wachlarz doniczek, art. gospodarstwa domowego, chemii gospodarczej oraz różne art. dekoracyjne, które pomogą Państwu w magiczny sposób odmienić wygląd nie tylko ogrodu ale również pomogą nadać niepowtarzalny wystrój Państwa wnętrz. Niezwykle bogaty asortyment sztucznych kwiatów, wstążek i elementów ozdobnych pozwoli stworzyć florystyczne dzieła sztuki do których można zaliczyć nasze wyjątkowe kompozycje w szkle i nie tylko. Inwestujemy w wyroby sprawdzonych i cenionych producentów sprzętu ogrodniczego, mebli ogrodowych, nawadniania i oczek wodnych.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i serwisem marek Stihl oraz Stiga, prowadzimy również profesjonalny serwis sprzętu i maszyn ogrodniczych innych marek.

Zapraszamy Serdecznie!

more..
Terms
zapraszamy do naszego CENTRUM

Dane adresowe

Darwina 1d
43-603 Jaworzno
(32) 745 11 55

Skorzystali z promocji