Sala Zabaw TĘCZOWA DOLINA picture

Kawa/ Herbata GRATIS

Sala Zabaw TĘCZOWA DOLINA

Kawa/ Herbata GRATIS  picture
pozostało do wydarzenia
00:00:00
0 osób jest zainteresowanych
0 osób weźmie udział
What/Why
dla opiekuna :) Zapraszamy!
Category
When
03 February 2020 12:00 - 08 March 2020 12:00

Add to Google Calendar
Add to Outlook Calendar
Venue
Orzegowska 13,
Business

Sala Zabaw Tęczowa Dolina została stworzona z myślą o dzieciach, aby mogły beztrosko, wesoło i bezpiecznie spędzać wolny czas. To niezapomniane chwile zabawy w super konstrukcji gdzie dziecko ma możliwość wyszaleć się, pofiglować oraz zaprosić swoich przyjaciół na urodzinowe przyjęcie.

Trudno sobie wyobrazić dzieciństwo bez drabinek, zjeżdżalni, suchego basenu z kulkami i małpiego gaju. Sala zabaw to propozycja na te dni, podczas których pada deszcz, a temperatura nie sprzyja szaleństwom na placu zabaw pod chmurką. To też świetna propozycja do popołudniowych spotkań z przyjaciółmi.

Nasza sala to miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każde dziecko czuło się u nas bezpiecznie i komfortowo.

Dla najmłodszych dzieci przygotowaliśmy kącik do lat 3, w którym znajduje się odgrodzona przestrzeń dla dzieci. W kąciku znajdują się pojazdy, bujaki, chodziki , domek ze zjeżdżalnią, kolorowe zabawki oraz wiele innych atrakcji.

W naszej sali zabaw stawiamy przede wszystkim na niezbędną na każdym etapie rozwoju dziecka aktywność psychoruchową.

W czasie kiedy dzieci się bawią – rodzice mogą załatwić ważną sprawę, zrobić zakupy czy pójść na siłownię lub wybrać się na zajęcia fitness w dostępnym na piętrze klubie. W tym czasie my zaopiekujemy się pociechami. Rodzice mogą również zaszaleć razem ze swoimi pociechami na sali zabaw:) lub po prostu odpocząć w naszej kawiarence, delektując się pyszną kawą.

W sali zabaw dla dzieci Tęczowa dolina organizujemy przyjęcia okolicznościowe (urodziny dla dzieci, imieniny i itp.). Zapraszamy także grupy zorganizowane (szkolne,przedszkolne).

Zapraszamy Serdecznie! 

more..

Dane adresowe

Orzegowska 13
41-907 Bytom
575 677 590
Who is in:
0 uczestnik
Sounds cool:
0 uczestnik