Leonardo - galanteria włoska picture

W karnawale liczy się BLASK!

Leonardo - galanteria włoska

W karnawale liczy się BLASK! picture
pozostało do wydarzenia
00:00:00
0 osób jest zainteresowanych
0 osób weźmie udział
What/Why
Zobaczcie, jakie modele dla Was przygotowaliśmy.
Category
When
10 January 2020 12:00 - 29 February 2020 12:00

Add to Google Calendar
Add to Outlook Calendar
Venue
Katowicka 55,
Business

Jesteśmy firmą która wie, co kryje się za dzisiejszym biznesem. Dobry fason, styl i elegancja zarezerwowane są nie tylko dla świata mody. Leonardo reprezentując tę drugą dziedzinę stara się dodać świeżości wizerunkowi swoich klientów. Pragniemy zatem przedstawić Państwu naszą ofertę – skierowaną do klienta indywidualnego, sklepów detalicznych i instytucji takich jak banki czy też firmy z różnych branż.
 
Na rynku polskim istniejemy nieprzerwanie od 1993 roku. Wieloletnie doświadczenie dało nam możliwość dokładnego rozpoznania trendów obowiązujących na salonach i w życiu codziennym. Produkty, które oferujemy to galanteria skórzana z najwyższej półki- importowana jedynie od najlepszych włoskich producentów. W naszej ofercie znajdują się torebki damskie, teczki męskie, walizy i torby podróżne, portfele, rękawiczki, saszetki, buty i paski – wszystkie odznaczające się nieprzeciętną wytrzymałością i stylowym wzornictwem.
 
Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim kaprysom najbardziej wybrednych odbiorców. Nasze magazyny są ciagle uzupełniane o nowe modele. Jeżeli interesuje Państwa najbardziej aktualna oferta takich znanych w świecie mody marek jak GILDA TONELLI, GIUDI, RIPANI prosimy o kontakt. Nasz sklep jest dla Państwa otwarty tak jak i my na współpracę z nowymi klientami. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, gwarantując profesjonalną obsługę, zadowolenie oraz uczciwość.

Torebki i torby Gilda TonelliGiudiRipaniNardelli, Regina Schrecker i inni to włoskie marki, którym możesz zaufać.

 
LEONARDO - IDEALNE MIEJSCE NA NIEZAPOMNIANY PREZENT!

more..

Dane adresowe

Katowicka 55
41-608 Świętochłowice
601 417 525
Who is in:
0 uczestnik
Sounds cool:
0 uczestnik