Big Star 90 Na Drugi Produkt Do Kiedy?

W BIG STAR do 26 czerwca otrzymasz aż 90% rabatu na drugi produkt z najnowszej kolekcji SS18. Zapraszamy na zakupy do sklepu BIG STAR i do zamawiania na https://bigstar.pl z bezpłatnym odbiorem w sklepie. O szczegóły i regulamin akcji pytaj w sklepie.

Kiedy Promocje w Big Star?

W okresie od 07.11.2020.do 27.08.2021 obowiązywała możliwość realizacji promocja z wydłużonym okresem do 60 dni kalendarzowych. Od dnia 28.08.2021 okres realizacji promocji jest obowiązuje zgodnie z punktem 4.4. – 14 dni kalendarzowych. 4.6.

Co daje karta Big Star?

Uczestnicy nagradzani będą Punktami Premiowymi za zrealizowane zakupy w sklepach BIG STAR. Za każde wydane 50 PLN, w ramach jednego paragonu, Uczestnik otrzyma 1 punkt premiowy na Kartę BSPC II. 2.3. Jeden Punkt Premiowy stanowi równowartość rabatu w wysokości jednego złotego polskiego (1pkt.

Jak anulować zamówienie Big Star?

Wojska Polskiego 21/21a 62-800 Kalisz lub wysłać jego skan na adres: [email protected]; – złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży za pośrednictwem panelu klienta (dla Zamawiających posiadających konto użytkownika Sklepu Internetowego) poprzez wypełnienie elektronicznego formularza i jego wysłanie.

Jak zrobić zwrot w Big Star?

Zwrot płatny

Wejdź na stronę bigstar.pl/zwrot-reklamacja i wybierz zwrot na koszt własny. Wypełnij formularz online i wyślij paczkę na swój koszt.

Ile idzie paczka z Big Star?

Odbiór w Salonach BIG STAR

Koszt dostawy jest darmowy, a zamówienie dotrze na miejsce w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych.

Jak otworzyc sklep Big Star?

Aby podjąć współpracę z Big Starem, należy dysponować kwotą min. 250 tys. zł. Koszty kształtują się w zależności od wielkości punktu i jego lokalizacji.

You might be interested:  Jak Przyprawić Mięso Na Grilla?

Jak zrobić zwrot przesyłki?

Nadaj zwrot w paczkomacie – z przygotowaną paczką udaj się do dowolnego paczkomatu. W czytniku w paczkomacie zeskanuj kod QR z aplikacji lub wybierz opcje nadania paczki na ekranie paczkomatu i wpisz kod zwrotu. Skrytka otworzy się automatycznie!

Jak zwrócić przesyłkę?

Zwroty

  1. Wpisz nazwę Twojego sklepu na ezwroty.poczta-polska.pl.
  2. Podaj swoje dane kontaktowe.
  3. Wybierz rodzaj przesyłki i dowolną placówkę pocztową na terenie całego kraju.
  4. Wydrukuj nalepkę zwrotną.
  5. Oznacz przesyłkę nalepką i nadaj na wybranej przez siebie placówce pocztowej.

Jak się robi zwrot w paczkomacie?

Sposób 1: Nadaj zwrot w aplikacji InPost Mobile

  1. W dolnym menu aplikacji wybierz ikonkę “Zwróć” W sekcji „Wyszukaj sklep” wpisz nazwę sklepu, do którego chcesz zwrócić swoją przesyłkę.
  2. Wypełnij formularz zwrotu.
  3. Przygotuj paczkę ze zwrotem.
  4. Nadaj zwrot w dowolnym Paczkomacie lub Paczkomacie Appkomacie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.