Jak Liczyć Kalorie Aplikacja?

Najlepsze aplikacje do liczenia kalorii

  1. Fitatu.
  2. FatSecret.
  3. YAZIO.
  4. KalkulatorKalorii.net.
  5. MyFitnessPal.

Jaka aplikacja do liczenia kalorii darmowa?

Darmowe aplikacje do liczenia kalorii – Fitatu, FatSecret, Kalkulator kalorii » Techmove.

Jak liczyć kalorie za darmo?

Najlepsza aplikacja do liczenia kalorii powinna być dokładna, prosta w obsłudze i intuicyjna. Jest wiele darmowych aplikacji liczących kalorie, ale nie wszystkie z nich można polecić. Przetestowałyśmy i wybrałyśmy najlepsze programy do liczenia kalorii, które pomogą ci schudnąć: Fitatu, MyFitnessPal i FatSecret.

Jak obliczyć kalorie?

Wzór dla kobiet to: BMR = 655 + (9,6 × waga w kg) + (1,8 × wysokość w cm) – (4,7 × wiek w latach) x PAL. Wzór dla mężczyzn to: BMR = 66 + (13,7 × waga w kg) + (5 × wysokość w cm) – (6,8 × wiek w latach) x PAL.

Jak obliczyć makroskładniki aplikacja?

MyFitnessPal również dzieli posiłki na makroskładniki, chwaląc za używanie produktów o niskiej zawartości tłuszczy jednonienasyconych czy ganiąc za zbyt dużo węglowodanów. Mamy też dostęp do wykresów, które monitorują nasz styl odżywiania. To z kolei ułatwia wprowadzanie poprawek do jadłospisu.

You might be interested:  Jakie Mięso Na Szaszłyki?

Jaka jest najlepsza aplikacja do liczenia kalorii?

Najlepsze aplikacje do liczenia kalorii na smartfon

FatSecret. Fitatu. MyFitnessPal. VitaScale.

Jaka aplikacja zamiast Fitatu?

MyFitnessPal to jedna z popularniejszych aplikacji i stron z możliwością prowadzenia swojego dzienniczka żywieniowego. Można z niego korzystać zarówno z telefonu za pomocą apki, jak i z komputera czy tabletu za pomocą strony internetowej. Zakładamy konto, ustawiamy swoje cele i możemy spisywać nasze posiłki.

Czy Fitatu dobrze liczy kalorie?

Jej niebywałym atutem jest to, że oprócz kalorii, oblicza także ilość makroskładników, których rozłożenie jest bardzo ważne w diecie zbilansowanej. Zaletą narzędzia jest prosta obsługa.

Czy Fitatu jest za darmo?

– i w tym momencie na pomoc przychodzi FITATU – do ściągnięcia w google play. Aplikacja jest darmowa. Za darmo pomoże Wam również ustalić WASZE ZAPOTRZEBOWANIE KALORYCZNE.

Czy FatSecret jest darmowe?

Witamy w świecie FatSecret. Nasza aplikacja- mobilny licznik kalorii, wyróżnia się wśród konkurencji łatwością użytkowania oraz nadzwyczajną efektywnością w pomocy przy zrzucaniu kilogramów/przestrzeganiu diety, a co najlepsze- jest darmowa.

Jak obliczyć ile kalorii ma obiad?

Ile kalorii powinien mieć obiad? Obiad powinien liczyć 30 proc. dziennego zapotrzebowania kalorycznego, czyli jeśli wynosi ono 2000 kcal, to jego wartość powinna oscylować w okolicy 600 kcal.

Skąd mam wiedzieć ile co ma kalorii?

Pobierasz aplikację myfitnesspal lub fitatu na swój telefon. W takiej aplikacji możesz wprowadzić swoje dane oraz ustalić dziennie zapotrzebowanie kaloryczne. Następnie możesz wpisać wszystkie produkty jakie jesz w ciągu dnia.

Jak obliczyć gramy na kalorie?

Warto wiedzieć, że: 1 g węglowodanów dostarcza nam 4 kcal, podobnie 1 g białka, natomiast 1 g tłuszczu to 9 kcal. Natomiast alkohol etylowy, choć często o tym zapominamy, dostarcza aż 7 kcal w 1 g.

Jak wyliczyć makroskładniki?

Przykładowo, jeśli ważymy 60 kg i chcemy schudnąć, trenując siłowo, a według obliczeń kalkulatora kalorii, powinniśmy dziennie dostarczać do organizmu 2400 kcal, rozkład makroskładników obliczamy odejmując od ogólnej liczby kalorii około 200-300 kcal (w przypadku chęci przyrostu wagi dodajemy tożsamą ilość).

You might be interested:  Ile Czasu Rozmraża Się Mięso W Lodówce?

Co jest lepsze Fitatu czy Yazio?

Wybierałem pomiędzy Fitatu, Yazio i Cronometer. Co zabawne, każda z nich wyliczała mi nieco inne dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Po zapoznaniu się z każdą z tych produkcji, ostateczny wybór padł na Fitatu, które prezentuje się najlepiej od strony wizualnej.

Czy aplikacja Fitatu jest darmowa?

– i w tym momencie na pomoc przychodzi FITATU – do ściągnięcia w google play. Aplikacja jest darmowa. Za darmo pomoże Wam również ustalić WASZE ZAPOTRZEBOWANIE KALORYCZNE.

Czy aplikacja Yazio jest darmowa?

Z bezpłatną aplikacją Licznik Kalorii YAZIO możesz zarządzać swoim codziennym dziennikiem żywienia, śledzić dzienne aktywności i skutecznie chudnąć. Liczenie kalorii i utrata wagi nigdy nie były tak proste!

Czy Fat Secret jest darmowe?

Witamy w świecie FatSecret. Nasza aplikacja- mobilny licznik kalorii, wyróżnia się wśród konkurencji łatwością użytkowania oraz nadzwyczajną efektywnością w pomocy przy zrzucaniu kilogramów/przestrzeganiu diety, a co najlepsze- jest darmowa.

Czy MyFitnessPal jest darmowy?

Aplikacja MyFitnessPal jest bezpłatna.

Leave a Reply

Your email address will not be published.