Jak Zwrocic Produkt Na Vinted?

Jak oddać uszkodzone towary w Vinted? W przypadku, gdy towar został uszkodzony w transporcie, można go zwrócić do Vinted. Wystarczy skontaktować się ze sprzedającym, wykorzystując aplikację. By to zrobić, w ciągu dwóch dni od daty otrzymania przesyłki, trzeba nacisnąć w konwersacji przycisk „Mam problem”.

Jak zwrocic przedmiot kupiony na Vinted?

Centrum Pomocy

 1. Kliknij przycisk „Mam problem” w oknie rozmowy ze sprzedającym w ciągu 2 dni od otrzymania przedmiotu.
 2. Wyślij dowód sprzedającemu. Gdy to zrobisz, wstrzymamy płatność za zamówienie do czasu rozwiązania problemu.
 3. Spróbuj uzgodnić rozwiązanie ze sprzedającym.

Jak działa zwrot na Vinted?

Po otrzymaniu przesyłki ze zwrotem Vinted sprzedający może anulować zamówienie i oddać pieniądze kupującemu. W tym celu wystarczy użyć przycisku w konwersacji „Problem został rozwiązany”, a w następnym kroku „Dokonaj zwrotu środków”. Strony mogą również uzgodnić to, że towar zostaje zachowany przez kupującego.

Jak zrobić zwrot paczki do paczkomatu?

Nadaj zwrot w paczkomacie – z przygotowaną paczką udaj się do dowolnego paczkomatu. W czytniku w paczkomacie zeskanuj kod QR z aplikacji lub wybierz opcje nadania paczki na ekranie paczkomatu i wpisz kod zwrotu. Skrytka otworzy się automatycznie!

You might be interested:  Jak Utrzymać Ciepłe Jedzenie?

Ile dni na zwrot Vinted?

W formularzu Centrum Pomocy Vinted wystarczy opisać problem, a pracownicy podejmą decyzję. W przypadku gdy zwrot jest uzasadniony, należy odesłać przedmiot do sprzedającego w ciągu 5 dni oraz poinformować Vinted o numerze przesyłki, przesłać zdjęcie paczki i etykiety. Na tej podstawie kupujący otrzyma zwrot środków.

Jak usunąć sprzedany produkt na Vinted?

Centrum Pomocy

 1. Kliknij ikonę swojego profilu.
 2. Wybierz Pokaż mój profil.
 3. Otwórz ogłoszenie, które chcesz ukryć lub usunąć.
 4. Kliknij ikonę 3 kropek w prawym górnym rogu.
 5. Wybierz Ukryj lub Usuń&nbspw zależności od tego, co chcesz zrobić z ogłoszeniem.

Kto płaci za zwrot towaru na Vinted?

Zwykle koszt wysyłki zwracanego przedmiotu pokrywa strona kupująca, jednak razem z osobą sprzedającą możecie ustalić inne rozwiązanie. Koszt wysyłki będzie zależał od tego, na którą firmę kurierską zdecydujesz się ty i/lub osoba sprzedająca. Sprawdzi się tu każda usługa oferująca możliwość śledzenia przesyłki.

Czy jak anuluje zamówienie na Vinted to zwrócą mi pieniądze?

Warto wiedzieć: Zgodnie z naszą Polityką zwrotów po anulowaniu zamówienia kupujący otrzymuje pełen zwrot pieniędzy.

Jak odzyskać pieniądze z portfela Vinted?

Aby wypłacić pieniądze:

 1. Przejdź do Portfela Vinted.
 2. Kliknij Wypłać na konto bankowe.

Jak zwrócić paczkę InPost z kodem zwrotu?

Wystarczy, że kod zwrotu napiszesz odręcznie na paczce. Nie musisz drukować etykiety. Nadaj paczkę w dowolnym Paczkomacie – wystarczy, że zeskanujesz kod QR z aplikacji InPost Mobile przykładając go do czytnika w Paczkomacie lub wybierzesz opcje nadania paczki na ekranie Paczkomatu i wpiszesz ręcznie kod zwrotu.

Jak nadać paczkę w Paczkomacie z etykietą zwrotną?

Jeśli wybrałeś nadanie przesyłki w Paczkomacie, na ekranie maszyny wybierz opcję „Mam już paczkę ze specjalną etykietą”. Następnie zeskanuj kod kreskowy z etykiety i włóż paczkę do skrytki. W przypadku, gdy wybrałeś nadanie w PaczkoPunkcie, dostarcz tam przygotowaną przesyłkę. To wszystko!

You might be interested:  Jak Kalorie Przekładają Się Na Kilogramy?

Jak zrobić zwrot w deezee?

Wymiana w naszym sklepie polega na dokonaniu zwrotu oraz złożeniu nowego, niezależnego zamówienia. Proszę odeślij do nas produkt wraz z formularzem zwrotu. Środki za zamówienie zwrócimy przelewem w ciągu 14 dni. Nowe zamówienie natomiast można złożyć niezależnie, nie czekając na zrealizowanie zwrotu.

Czy Vinted oddaję pieniądze za wysylke?

W przypadku wysyłki indywidualnej osoba sprzedająca opłaca wysyłkę z góry. Ten koszt zostaje jej zwrócony wraz z zapłatą za całe zamówienie po zakończeniu transakcji.

Ile czasu czeka się na zwrot na kartę?

Zwrot pieniędzy na rachunek karty kredytowej lub debetowej trwa zazwyczaj od 2 do 5 dni roboczych, może jednak zająć nawet 30 dni w zależności od wystawcy karty.

Kiedy Vinted anuluje transakcję?

d) Jeżeli Sprzedający nie odpowiada na żądania informacji ze strony VINTED lub nie podaje Kupującemu adresu zwrotnego, VINTED anuluje Transakcje i poleci Dostawcy Usług Płatniczych dokonanie zwrotu Kupującemu Ceny Całkowitej zakupu.

Jak anulować Kup teraz na Vinted?

Zgodnie z naszą Polityką zwrotów po anulowaniu zamówienia kupujący otrzymuje pełen zwrot pieniędzy.

Możemy anulować zamówienie, jeśli przedmiot:

 1. Zostanie zagubiony w transporcie lub zwrócony sprzedającemu.
 2. Zostanie uszkodzony w transporcie.
 3. Znacznie różni się od opisu w ogłoszeniu.

Co jesli sprzedajacy nie wysle paczki na Vinted?

Jeśli nie możesz wysłać zamówienia na czas:

Napisz do kupującego w oknie rozmowy, wyjaśnij sytuację i samodzielnie anuluj zamówienie. Jeśli uda wam się porozumieć przed anulowaniem zamówienia, unikniesz automatycznej negatywnej opinii.

Kto płaci za zwrot towaru na Vinted?

Zwykle koszt wysyłki zwracanego przedmiotu pokrywa strona kupująca, jednak razem z osobą sprzedającą możecie ustalić inne rozwiązanie. Koszt wysyłki będzie zależał od tego, na którą firmę kurierską zdecydujesz się ty i/lub osoba sprzedająca. Sprawdzi się tu każda usługa oferująca możliwość śledzenia przesyłki.

You might be interested:  Jak Liczymy Kalorie Aplikacja?

Jak nadać paczkę w Paczkomacie z Vinted?

Umożliwiamy ci bardzo łatwe wygenerowanie etykiety do przesyłek na Vinted. Kupujący opłaca przesyłkę, a jedyne co należy do ciebie to zamówienie przesyłki, druk etykiety i umieszczenie jej na paczce. Następnie poczekaj na kuriera lub udaj się do Paczkomatu w celu wysłania sprzedanej rzeczy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.